Fitcare İlaç Kozmetik Şirketi saç sağlığı ürünleri ve sağlıklı yaşam ürünleri geliştirmek, insan sağlığını korumak ve iyileştirmek amacıyla kurulmuştur.

2015 yılında TÜBİTAK Marmara Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde faaliyetlerimize yeni bir boyut kazandırdık. 2020 yılı itibariyle bu bölgede 1200 m 2 alana sahip geniş bir Ar-Ge merkezi kurduk. Firmamız sağlık ve saç bakımı konusunda uzman Ar-Ge ekibimizle geleneksel yöntemleri modern tıpla harmanlayarak doğru, güvenilir ve etkin çözümler sunar.

Kozmetik sektörünün öncü kuruluşlarından biri olma hedefiyle;Nitelikli ve uzman Ar-Ge ekibimizle kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına çözüm üreterek, geniş ve yüksek kaliteli ürün yelpazesiyle yolumuza devam etmekteyiz.

Fitcare olarak bitkiselliği ve doğallığı ilke edinip, insan sağlığını ön planda tutan doğal ve bitkisel ağırlıklı içeriğe sahip ürünler üretmekteyiz. Gıda takviyelerimiz, yüksek kalite hammadde ve etkili formüller ile bağışıklığı güçlendiren, antioksidan;saç, cilt ve tırnak yapısını güçlendiren ve yaşam kalitesini artıran içeriklere sahiptir. Kozmetik ürünlerimizde tercih ettiğimiz etken maddelerle saç derisi ve köklerini besleyen, cildi tazeleyen ve nemlendiren özellikteki ürünleri üretmeyi hedeflemekteyiz. Sahip olduğumuz 22 patent, 8 ISO belgesi, hali hazırda var olan 20 çeşit ürünümüzle 73 ülkeye ihracat yapmaktayız.

İNSAN SAĞLIĞI İÇİN;Daima daha iyisini araştıran ve üreten, İlim ve bilimin tüm olanaklarını kullanan, %100 yerli ve milli üretimi ilke edinen, Ülkemizdeki eşsiz bitkisel kaynakları değerlendiren TÜBİTAK MAM test ve analizleri ile desteklenen çalışmalarımızla daima gelişmeye devam etmekteyiz.FİTCARE TANITIM & SATIŞ OFİSİ
Kordonboyu, Ankara Cd. No:147 S2 Kule Kat:24/304

İST Marina Kartal, İSTANBUL - TÜRKİYE
Ofis:+90 216 519 5560 WhatshApp:+90 532 276 7125

https://www.fitcare-ilac.com/

 

TÜBİTAK & MARTEK (Marmara Teknokent)

TÜBİTAK Gebze Yerleşkesi, Teknoloji Geliştirme Bölgesi

(MARTEK) Marmara Teknokent

Gebze, KOCAELİ - TÜRKİYE

https://www.fitcare-ilac.com/

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.