Türk Mühendisliğinin Başarısı; "Fitcare Saç Bakım Losyonu"


"Dökülen Saçlarınız Kaderiniz Değildir"  sloganıyla 2018 yılında satışa çıkan Fitcare Saç Bakım Losyonu, %100 Türk Malı olup, Türk Mühendislerinin gurur veren başarısıdır. Güzel ülkemizin ve coğrafyamızın bize sunduğu bitkilerin mucizesidir. 2011 yılında başlayan, TÜBİTAK Teknoloji Geliştirme Bölgesi (MARTEK) Marmara Teknokent’te yapılan AR-GE çalışması ile geliştirilen bir üründür. FİTCARE LOSYON içeriğinde; AA formülasyonu, 49 çeşit uçucu yağ ve özel aktiflerin yanı sıra saç ve baş derisi üzerinde son derece olumlu etkilere sahip bir çok bitkisel ekstralar, vitaminler ve mineraller vardır.

Fitcare Losyon, Saç ve baş derisinin besin ihtiyacını karşılar. Çevresel etkilerine karşı saç köklerini korur ve besler. Saçın nem kaybını önler. Saç üretiminden sorumlu hücreleri uyarıp onları besler ve yeni saç oluşumunu artırmaya yardımcı olur. Saç köklerinin beslenmesini, korunmasını ve arındırılmasını amaçlayan bitkisel ekstralar, suda çözülebilen 49 adet bitkisel yağlar, vitaminler ve AA formülü içeren özel bir bitkisel komplekstir. Saç derisini canlandırır ve cildi yatıştırır. Saç elektriklenmesini engeller. Bayan ve erkeklerde saç dökülmesini durdurur. Yeniden saç oluşumunu hızlandırır.


137 BİN MÜŞTERİ %100 BAŞARI

Fitcare Saç Bakım Losyonu 2018 yılında satışı sunulmuştur. Türkiye’de 143 Çözüm Ortağımız, 52 Ülke’deki bayilerimizle 1,5 yıl gibi kısa bir süre içerisinde 137 bin müşteriye Fitcare ürünlerini ulaştırdıkFitcare müşterilerinde %100 gibi olağanüstü bir başarıya ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. ” Dökülen Saçlarınız Kaderiniz Değildir” sloganı başlayan bu başarı öyküsünde bayan ve erkekler için dökülen saçların geriye dönüşümü sağlanmıştır. Fitcare Saç Bakım Losyonu Bayan ve Erkeklerde saç, sakal ve kaş için kullanılmaktadır.

 

FİTCARE TANITIM & SATIŞ OFİSİ
Kordonboyu, Ankara Cd. No:147 S2 Kule Kat:24/304

İST Marina Kartal, İSTANBUL - TÜRKİYE
Ofis: +90 216 519 5560 WhatshApp: +90 532 276 7125

https://www.fitcare-ilac.com/

 

TÜBİTAK & MARTEK (Marmara Teknokent)

TÜBİTAK Gebze Yerleşkesi, Teknoloji Geliştirme Bölgesi

(MARTEK) Marmara Teknokent

Gebze, KOCAELİ - TÜRKİYE

https://www.fitcare-ilac.com/

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?